dcsimg
 

Stay up-to-date on Baxter careers

Apply Now    

Spec, Product - Chronic Renal

Req #: 170009EG_en
Location: Warsaw, MA PL
Job Category: Sales
Date Posted: 11/7/2017 9:01:09 AM
Baxter International
Nasi pracownicy na całym świecie wspólnie podtrzymują zobowiązanie do ratowania i przedłużania życia pacjentów. Ten cel łączy nas w wykonywaniu pracy, która ma znaczenie.

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto pracować w Baxter? Otwórz:
https://www.youtube.com/watch?v=OY89yj_zSIo

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kreowanie, implementację oraz realizację działań promocyjnych dla wybranego portfela produktowego organizacji na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego, a w szczególności:

  • Współpracę z Klientami zewnętrznymi: Szpitale (Accounts) – lekarze wybranych specjalizacji, pielęgniarki, dyrekcja, administracja, dział techniczny, farmaceuci szpitalni, działy zamówień publicznych, oraz grupy określone przez bezpośredniego przełożonego.
  • Współpracę z Klientami wewnętrznymi, szczególnie z Działem Marketingu, Działem Obsługi Klienta, Działem Medycznym, oraz Serwisem Technicznym w kreowaniu procesów sprzedażowych w podległym terenie pracy.
  • Promocję merytoryczną oraz prowadzenie szkoleń personelu medycznego dla wybranego portfolio produktów zgodna z obowiązującymi procedurami oraz instrukcjami, w celu zapewnienia realizacji celów jakościowych oraz ilosciowych.


  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela w lecznictwie szpitalnym w branży medycznej/sprzętowej jest wymagane;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność, zorientowanie na klienta;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów;
  • Preferowane miejsce zamieszkania kandydata – Warszawa.
 
Kim jesteśmy?

 
Misją firmy Baxter jest ratowanie i przedłużanie życia pacjentów. Stanowi to dla nas nieustającą inspirację i jest zobowiązaniem do ciągłej pracy nad zwiększaniem dostępu do opieki medycznej, zapewnianiem efektywnych kosztowo rozwiązań z zakresu opieki zdrowotnej, dostarczaniem najwyższej jakości produktów i wspieraniem innowacji w branży medycznej. Zaangażowanie w wypełnianie naszej misji oznacza, że w krytycznych momentach o największym znaczeniu, pacjenci i pracownicy służby zdrowia mogą na nas liczyć.

Każdego dnia wpływamy na życie milionów pacjentów, a nasze produkty i oparte na nich formy terapii znaleźć można prawie w każdym szpitalu na całym świecie. Pacjenci i podmioty świadczące opiekę zdrowotną funkcjonują w oparciu o ratujące życie produkty Baxter, a są to między innymi: roztwory, systemy i zestawy do dożylnego podawania leków, środki stosowane w żywieniu pozajelitowym, produkty opieki okołooperacyjnej, środki stosowane w ostrych chorobach nerek, produkty do dializ domowych i ambulatoryjnych. Nasza historia obfituje w przypadki prekursorstwa w medycynie – począwszy od pierwszych wytwarzanych na skalę komercyjną roztworów do leczenia dożylnego po pierwsze przenośne aparaty do dializ. Obecnie, poprzez własne badania, współpracę i partnerstwa na całym świecie Baxter nieustannie dąży do tworzenia przełomowych technologii.

 
Apply Now    
Link for schema