dcsimg
 

Stay up-to-date on Baxter careers

Apply Now    

Spec, Product - Med Delivery

Req #: 170008MW_en
Location: Warsaw, MA PL
Job Category: Sales
Date Posted: 10/10/2017 12:05:01 PM
Baxter International

Description

Nasi pracownicy na całym świecie wspólnie podtrzymują zobowiązanie do ratowania i przedłużania życia pacjentów. Ten cel łączy nas w wykonywaniu pracy, która ma znaczenie.


Chcesz wiedzieć, dlaczego warto pracować w Baxter? Otwórz:
https://www.youtube.com/watch?v=OY89yj_zSIo


Osoba zatrudniona na stanowisku Product Specialist Medication Delivery będzie odpowiedzialna za kreowanie, implementację oraz realizację działań promocyjnych dla wybranego portfela produktowego organizacji na terenie Polski północno-zachodniej, a w szczególności:

  • Współpracę z Klientami zewnętrznymi: Szpital (Account) – Dyrekcja, Administracja Szpitala, i inni.
  • Współpracę z Klientami wewnętrznymi, szczególnie z Działem Marketingu, Customer Operation, Działem Medycznym, RA, Serwisem Technicznym  - w kreowaniu procesów sprzedażowych w podległym obszarze. 
  • Promocję merytoryczną wybranych produktów, zgodnie z obowiązującą w danym roku strategią marketingową.

Qualifications

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – wymagane;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność, zorientowanie na klienta;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Trójmiasto/Bydgoszcz.

 

Kim jesteśmy?

 

Misją firmy Baxter jest ratowanie i przedłużanie życia pacjentów. Stanowi to dla nas nieustającą inspirację i jest zobowiązaniem do ciągłej pracy nad zwiększaniem dostępu do opieki medycznej, zapewnianiem efektywnych kosztowo rozwiązań z zakresu opieki zdrowotnej, dostarczaniem najwyższej jakości produktów i wspieraniem innowacji w branży medycznej. Zaangażowanie w wypełnianie naszej misji oznacza, że w krytycznych momentach o największym znaczeniu, pacjenci i pracownicy służby zdrowia mogą na nas liczyć.

Każdego dnia wpływamy na życie milionów pacjentów, a nasze produkty i oparte na nich formy terapii znaleźć można prawie w każdym szpitalu na całym świecie. Pacjenci i podmioty świadczące opiekę zdrowotną funkcjonują w oparciu o ratujące życie produkty Baxter, a są to między innymi: roztwory, systemy i zestawy do dożylnego podawania leków, środki stosowane w żywieniu pozajelitowym, produkty opieki okołooperacyjnej, środki stosowane w ostrych chorobach nerek, produkty do dializ domowych i ambulatoryjnych. Nasza historia obfituje w przypadki prekursorstwa w medycynie – począwszy od pierwszych wytwarzanych na skalę komercyjną roztworów do leczenia dożylnego po pierwsze przenośne aparaty do dializ. Obecnie, poprzez własne badania, współpracę i partnerstwa na całym świecie Baxter nieustannie dąży do tworzenia przełomowych technologii.


Apply Now    
Link for schema